x

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

500 57 57 57   info@siglo.pl

Składaj zamówienia online bez zakładania konta!

poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00

Najmocniejsza wersja Note 4

Smartfon Xiaomi Redmi Note 4 - 4/64GB Czarny EU [Snapdragon]

915,00 zł 890,00

Do końca promocji pozostało: 1 dzień 12 godz 32 min 32 s

Zobacz więcej

TP-LINK Switch TL-SG5412F

Producent:
TP-LINK
Symbol EAN produktu:
6935364021122
1287,00

★   Wysyłka kurierska już od 15zł
✈   Paczkomaty InPost tylko 15 zł
♜    10 zł za zapis do newslettera!

Produkt jest dostępny od ręki.

Dane techniczne:

  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

  • Porty: 12 slotów SFP 1000Mb/s, 4 porty RJ45 10/100/1000Mbps (Auto-negocjacja/Auto MDI/MDIX), 1 port konsolowy

  • Okablowanie sieciowe: 10BASE-T: kable UTP kategorii 3, 4, 5 (maksymalnie 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: kabel UTP kategorii 5, 5e lub wyższe (maksymalnie 100m), 1000BASE-X: MMF, SMF

  • Zasilanie: 100-240VAC, 50/60Hz

  • Pobór mocy: Maksymalnie: 15,2W (220V/50Hz)

  • Przepustowość: 24Gb/s

  • Szybkość przekierowań pakietów: 17,9Mp/s

  • Tablica adresów MAC: 8k

  • Wymiary (S x G x W): 440× 260× 44 mm, 19-calowa obudowa do montażu w szafie typu rack, wysokość 1U

 

PARAMETRY
EAN: 6935364021122
Producent: TP-LINK
Kod producenta: TL-SG5412F
Model: TD-TP-S003
Stan: Nowy
GWARANCJA
Okres gwarancji: 24 mies.

Ostatnio oglądane produkty:

Formy płatności

Przy zakupach na stronie można płacić:
przelewem oraz “za pobraniem”.


Dostawa

Przesyłki kurierskie już od 15 zł.
Paczkomaty InPost 15 zł.
Czas dostarczenia przesyłki to średnio 24 godziny.

Kontakt

500 57 57 57
500 57 57 67

*pn.-pt. 9:00-17:00

Wszelkie prawa zastrzeżone przez © 2016.

N iespodzianka

podaj mi swój adres e-mail,
a otrzymasz

10

na pierwsze zakupy
w naszym sklepie!*

Rabat za zapis do
Newslettera

Otrzymaj 10 zł na pierwsze zakupy, a także szereg korzyści dostępnych tylko dla subskrybentów.


*rabat ważny przy zakupach na minimalną kwotę 200 zł.